Anasayfa Haber ve Duyurular Haberler BALKANLARDA İFTAR-KIRCAALİ

PostHeaderIcon BALKANLARDA İFTAR-KIRCAALİ

Adsız1
Vakfımız bu yıl Bulgaristan’ın Kırcaali bölgesinde de iftar programı gerçekleştirdi. Kırcaali şehir merkezinde bulunan caminin bahçesinde yapılan iftar yemeğine Vakfımız mütevelli heyet üyeleri ile birlikte Kırcaali cemaati katıldı. Yemek sonrası dua eden cami imamı Erdinç Hoca, Ramazan’ın kardeşlik ve yardımlaşma ayı olduğunu hatırlatarak Vakfımıza teşekkür etti. Kılınan teravih namazı sonrası Vakfımız heyeti, Mestanlı İmam Hatip Lisesi öğretmenleri ve Kırcaali Bölge Müftülüğüne bağlı din görevlileriyle bir süre görüştü.

 

 

Adsız1

Adsız2

 

Adsız3

Adsız4

Adsız5

 

Duyurular

EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI
2018 YILI 1. DÖNEM SOHBETÇİ LİSTESİ

Devamını oku...
 

 

 Edirne Mimar Sinan Vakfı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi program özeti için tıklayınız...

 

Uluslarası Öğrenciler Akademisi başvuru formu için tıklayınız...

 

YTB-EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI 2016

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER AKADEMİSİ

            Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’nın desteği ile Edirne Mimar Sinan Vakfının bu sene 3. cüsü düzenlediği Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi Edirne’de yükseköğrenim gören Uluslararası Öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel donanımlarının güçlendirilmesini, ilgi ve çalışma alanlarına ilişkin yeni olanakların sunulmasını hedefleyen bir eğitim programıdır. 

Devamını oku...
 

Copyright © 2009 Mimar Sinan Vakfı