Anasayfa Haber ve Duyurular Haberler BAYRAM SEVİNCİ

PostHeaderIcon BAYRAM SEVİNCİ

 

Adsız 2
Ramazan Bayramı bayramlaşma programı yoğun bir katılımla Balkan Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Her yıl olduğu gibi bayramın ikinci günü yapılan bayramlaşma programında Vakfımız mütevelli heyeti eski başkanları Fatih Erel, Av. Müjdat Kahve ile Sebahattin Bilgiç birer selamlama konuşması yaptı. Fatih Erel katılımcılara, şehir dışında olduğu için programa katılamayan Vakfımız kurucusu Hasan Gümüş'ün selam ve tebriklerini iletti. Serhatlı Hanımlar Grubu'nun da kendi aralarında bayramlaştığı program Trakya Şefkateli Derneği Başkanı Şakir Esendir'in yaptığı dua ile sona erdi.

 

 

Adsız 1

 

Adsız 2

Adsız 3

 

Duyurular

EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI
2018 YILI 1. DÖNEM SOHBETÇİ LİSTESİ

Devamını oku...
 

 

 Edirne Mimar Sinan Vakfı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi program özeti için tıklayınız...

 

Uluslarası Öğrenciler Akademisi başvuru formu için tıklayınız...

 

YTB-EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI 2016

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER AKADEMİSİ

            Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’nın desteği ile Edirne Mimar Sinan Vakfının bu sene 3. cüsü düzenlediği Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi Edirne’de yükseköğrenim gören Uluslararası Öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel donanımlarının güçlendirilmesini, ilgi ve çalışma alanlarına ilişkin yeni olanakların sunulmasını hedefleyen bir eğitim programıdır. 

Devamını oku...
 

Copyright © 2009 Mimar Sinan Vakfı