Anasayfa Haber ve Duyurular Haberler BOSNA’DAN ZİYARET

PostHeaderIcon BOSNA’DAN ZİYARET

 

1
Bosna Hersek’ten bir grup bayan Vakfımızı ziyaret etti. Aralarında, Merhum Aliya İzzetbegoviç’in partisi SDA (Demokratik Hareket Partisi) nın kadın kollarında görev yapan Kenela Zuko, Kakani Müftülüğü hanımlar teşkilatında görevli Elvedina Plasto’nun da bulunduğu ve Bosna Hersek İslam Birliği Riyaseti’ne bağlı çalışan din görevlileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinden oluşan gruba Vakfımız tarafından Balkan Kültür Merkezinde kahvaltı ikram edildi. Aslen Edirneli olan ve Saraybosna’da yaşayan Zehra Adiloviç’in tercümanlığını yaptığı grup, Vakfımız kurucusu Hasan Gümüş ile de bir araya gelerek, sosyal ve kültürel alanlarda yapılabilecek ortak sivil toplum çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Heyet programın ardından İstanbul’a hareket etti.

 

 

1

 

2

3

4

5

Duyurular

EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI
2018 YILI 1. DÖNEM SOHBETÇİ LİSTESİ

Devamını oku...
 

 

 Edirne Mimar Sinan Vakfı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi program özeti için tıklayınız...

 

Uluslarası Öğrenciler Akademisi başvuru formu için tıklayınız...

 

YTB-EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI 2016

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER AKADEMİSİ

            Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’nın desteği ile Edirne Mimar Sinan Vakfının bu sene 3. cüsü düzenlediği Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi Edirne’de yükseköğrenim gören Uluslararası Öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel donanımlarının güçlendirilmesini, ilgi ve çalışma alanlarına ilişkin yeni olanakların sunulmasını hedefleyen bir eğitim programıdır. 

Devamını oku...
 

Copyright © 2009 Mimar Sinan Vakfı