Anasayfa Haber ve Duyurular Haberler YURTDIŞINDA YAŞAYAN GENÇ LİDER ADAYLARI EDİRNE’DE

PostHeaderIcon YURTDIŞINDA YAŞAYAN GENÇ LİDER ADAYLARI EDİRNE’DE


Adsız3
Yurtdışında doğup, büyüyen ve üniversite 1. ve 2. sınıflarda okuyan gençlerin, öz kültürlerine bağlı kalarak bulundukları toplumlarda başarılı bireyler olarak yetişmeleri amacıyla Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından düzenlenen Yurtdışı Genç Liderler Programı kapsamında Edirne’ye gelen gençler Vakfımızı ziyaret etti. 8 farklı ülkeden (Almanya, Amerika, Avusturalya, Avusturya, İngiltere, Fransa, Hollanda ve Danimarka) 40 başarılı genç, Balkan Kültür Merkezi Mimar Murat Yılmaz Konferans Salonunda Vakfımız kurucu başkanı Hasan Gümüş’ün verdiği ‘Edirne’nin Tarih ve Kültürümüzdeki Yeri’ konulu seminere katıldı.

 

Adsız

Adsız2

Adsız3

 

Duyurular

EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI
2018 YILI 1. DÖNEM SOHBETÇİ LİSTESİ

Devamını oku...
 

 

 Edirne Mimar Sinan Vakfı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi program özeti için tıklayınız...

 

Uluslarası Öğrenciler Akademisi başvuru formu için tıklayınız...

 

YTB-EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI 2016

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER AKADEMİSİ

            Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’nın desteği ile Edirne Mimar Sinan Vakfının bu sene 3. cüsü düzenlediği Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi Edirne’de yükseköğrenim gören Uluslararası Öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel donanımlarının güçlendirilmesini, ilgi ve çalışma alanlarına ilişkin yeni olanakların sunulmasını hedefleyen bir eğitim programıdır. 

Devamını oku...
 

Copyright © 2009 Mimar Sinan Vakfı