Anasayfa Haber ve Duyurular Haberler BOLU VE KOCAELİ ZİYARETİ

PostHeaderIcon BOLU VE KOCAELİ ZİYARETİ

1
Ankara'da Yunus Emre Gençlik Kulübü'nün açılışına katılan Hasan Gümüş, dönüş yolunda Bolu ve Koceli'yi ziyaret etti. Hasan Gümüş, Bolu'da Abant İzzet Baysal Üniverstitesi İlahiyat Fakültesi, Bolu Belediye Başkanlığı ve Bolu Mimar Sinan Derneğinin ortaklaşa düzenlediği Mehmet Zahit Kotku'yu anma programına katıldı. İlahiyat Fakültesi dekanı Prof. Cağfer Karadaş'ın başkanlığında ve Ali Rıza Temel, Prof. İrfan Gündüz ile Prof. Ahmet Turan Arslan'ın konuşmacı olarak katıldığı anma programında duygulu anlar yaşandı. Programın sonunda davet üzerine katılımcılara teşekkür hediyelerini Hasan Gümüş takdim etti.
Akşam saatlerinde Koceli'ye geçen Hasan Gümüş, Edirne Mimar Sinan Vakfı Kocaeli temsilcisi Ferhat Dilek ve beraberinde bir grup Vakıf gönüllüsü ile birlikte bir süre sohbet etti. 

 

1

2

3

Duyurular

EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI
2018 YILI 1. DÖNEM SOHBETÇİ LİSTESİ

Devamını oku...
 

 

 Edirne Mimar Sinan Vakfı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi program özeti için tıklayınız...

 

Uluslarası Öğrenciler Akademisi başvuru formu için tıklayınız...

 

YTB-EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI 2016

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER AKADEMİSİ

            Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’nın desteği ile Edirne Mimar Sinan Vakfının bu sene 3. cüsü düzenlediği Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi Edirne’de yükseköğrenim gören Uluslararası Öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel donanımlarının güçlendirilmesini, ilgi ve çalışma alanlarına ilişkin yeni olanakların sunulmasını hedefleyen bir eğitim programıdır. 

Devamını oku...
 

Copyright © 2009 Mimar Sinan Vakfı