Anasayfa Haber ve Duyurular Haberler ROMANYA MÜFTÜSÜNDEN ZİYARET

PostHeaderIcon ROMANYA MÜFTÜSÜNDEN ZİYARET

1
Romanya Müslümanları Müftüsü Murat Yusuf Vakfımızı ziyaret etti. Balkan Kültür Merkezinde gerçekleşen ziyarette Müftü Murat Yusuf, Hasan Gümüş ile de bir araya gelerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. 1990 lı yıllarda İmam Hatip Lisesi eğitimi için Edirne'de bulunduğunu hatırlatan Müftü Murat Yusuf, Edirne Mimar Sinan Vakfı ve Hasan Gümüş'ün, kendisi için önemli bir yere sahip olduğunu kaydetti. Romanya Müslümanlarının durumu ile ilgili bilgi alan Hasan Gümüş de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 1

Duyurular

EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI
2018 YILI 1. DÖNEM SOHBETÇİ LİSTESİ

Devamını oku...
 

 

 Edirne Mimar Sinan Vakfı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi program özeti için tıklayınız...

 

Uluslarası Öğrenciler Akademisi başvuru formu için tıklayınız...

 

YTB-EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI 2016

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER AKADEMİSİ

            Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’nın desteği ile Edirne Mimar Sinan Vakfının bu sene 3. cüsü düzenlediği Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi Edirne’de yükseköğrenim gören Uluslararası Öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel donanımlarının güçlendirilmesini, ilgi ve çalışma alanlarına ilişkin yeni olanakların sunulmasını hedefleyen bir eğitim programıdır. 

Devamını oku...
 

Copyright © 2009 Mimar Sinan Vakfı