Anasayfa Haber ve Duyurular Haberler KOCA SİNAN’I RAHMETLE ANIYORUZ

PostHeaderIcon KOCA SİNAN’I RAHMETLE ANIYORUZ

1
Mimar Sinan vefatının 426. yıldönümünde Vakfımız tarafından tekbir, tehlil, salavatlar ve hatim dualarıyla anıldı. 10 Nisan 2014 Perşembe günü Balkan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programın ardından yapılan hatim duasında Vakfımız kurucusu Hasan Gümüş “Kültür ve medeniyetimizin baş mimarı, Edirnemize Selimiye’yi yapan ve Vakfımıza adını veren Mimar Koca Sinan Hazretlerini rahmet ve minnetle yad ediyoruz. Cenab-ı Allah makamını âlî, mekanını cennet eylesin” dedi.

 1

Duyurular

EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI
2018 YILI 1. DÖNEM SOHBETÇİ LİSTESİ

Devamını oku...
 

 

 Edirne Mimar Sinan Vakfı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi program özeti için tıklayınız...

 

Uluslarası Öğrenciler Akademisi başvuru formu için tıklayınız...

 

YTB-EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI 2016

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER AKADEMİSİ

            Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’nın desteği ile Edirne Mimar Sinan Vakfının bu sene 3. cüsü düzenlediği Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi Edirne’de yükseköğrenim gören Uluslararası Öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel donanımlarının güçlendirilmesini, ilgi ve çalışma alanlarına ilişkin yeni olanakların sunulmasını hedefleyen bir eğitim programıdır. 

Devamını oku...
 

Copyright © 2009 Mimar Sinan Vakfı