Anasayfa Haber ve Duyurular

PostHeaderIcon Haber ve Duyurular

PostHeaderIcon Uluslararası Öğrenciler Akademisi Edirne Programları

Uluslararası Öğrenciler Akademisi Edirne Programları için başvuru süresi sona ermiştir. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Arzu edenler programları Edirne Mimar Sinan Vakfı Balkan Kültür Merkezinde takip edebilirler.

www.facebook.com/mimarsinanvakfi.org

www.facebook.com/akademiedirne

 

PostHeaderIcon “İMAM HATİPLİ OLMANIZLA GURUR DUYUN”

2
Edirne’nin Keşan ilçesinde İmam Hatipli öğrencilere hitap eden Hasan Gümüş “İmam Hatipli olmanızla gurur duyun” dedi. Kariyer Günleri Projesi kapsamında Keşan Hersekzade Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin davetlisi olarak katıldığı programda konuşan Hasan Gümüş İmam Hatip okullarının yetiştirdiği nesillerin Cumhuriyet Türkiyesine damgasını vurduğunu belirterek şunları söyledi: “Eskiden bize demişlerdi, size de derler, ‘İmam Hatip’e niye gitt
in, imam mı olacaksın, ölü yıkayıcısı mı olacaksın?’ Hiç gocunmayın, hiç sıkılmayın. İmam Hatiplerden sadece imam çıkmaz. İmam Hatiplerden öğretmenler, hakimler, savcılar, milli eğitim bakanları, bakanlar, başbakanlar çıkar. Şu anda başbakan, sağlık bakanı, önceki milli eğitim bakanı ve pek çok üst düzey idareci İmam Hatiplidir. Artık katsayı engeliniz de yok, siz de çok çalışın, iyi okuyun ve başarılara koşun.”

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon SEDEFÇİ’DEN ZİYARET

3
Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi Vakfımızı ziyaret etti. Aynı zamanda Demokratik Sol Parti (DSP) Edirne Belediye başkan adayı olan ve 30 Mart 2014 te yapılacak mahalli seçimlerle ilgili çalışmaları kapsamında beraberinde partililerle birlikte Vakfımızı ziyaret eden Sedefçi, Vakfımız kurucusu Hasan Gümüş ve Trakya Şefkateli Derneği Başkanı Şakir Esendir ve yetkililerle bir süre görüştü.

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon “ÖNCE DİNLE”

1
Vakfımız kurucusu Hasan Gümüş’ün yeni kitabı yayına hazır. İkinci dönem tekrar başlayan “İkindi Buluşmaları” programında konuşan Hasan Gümüş, önceki yıllarda Balkan Kültür Merkezinde seri halde verdiği “Mesnevi” derslerinden oluşan yeni kitabını “Önce Dinle” ismiyle basıma hazır hale getirdiğini söyledi.

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon SP'DEN VAKFIMIZA ZİYARET

2
Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Sinan Tekin beraberinde partililerle birlikte Vakfımızı ziyaret etti.

Devamını oku...

 
Daha Fazla İçerik...
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>
Sayfa 5 - 37
Duyurular

EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI
2018 YILI 1. DÖNEM SOHBETÇİ LİSTESİ

Devamını oku...
 

 

 Edirne Mimar Sinan Vakfı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi program özeti için tıklayınız...

 

Uluslarası Öğrenciler Akademisi başvuru formu için tıklayınız...

 

YTB-EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI 2016

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER AKADEMİSİ

            Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’nın desteği ile Edirne Mimar Sinan Vakfının bu sene 3. cüsü düzenlediği Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi Edirne’de yükseköğrenim gören Uluslararası Öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel donanımlarının güçlendirilmesini, ilgi ve çalışma alanlarına ilişkin yeni olanakların sunulmasını hedefleyen bir eğitim programıdır. 

Devamını oku...
 

Copyright © 2009 Mimar Sinan Vakfı