Anasayfa Faaliyetler

PostHeaderIcon Faaliyetler

PostHeaderIcon Vakıf İnsanlarını Anma ve Geleneksel Aile Pikniği

07.06.2009 Pazar günü Vakfımızın Kurucu Üyeleri,  Vakfımız Mütevelli Heyeti ve Vakfımız Gönüllüleri Musabeyli korusunda bir araya geldiler.

Her yıl haziran ayının ilk haftasında düzenlenen, Vakfımızca gelenekselleşen Vakıf İnsanlarını Anma ve Geleneksel Aile Pikniği organizasyonu bu yılda kalabalık bir katılımla gerçekleştirildi. Vakfımıza emeği geçmiş ve Hakk’a yürümüş Kurucu Üyelerini anmayı ve aynı zamanda açık havada gönüllülerimiz ile birlikte bir araya gelmeyi amaçlayan etkinlik;

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon Kültür ve Doğa Gezisi

Gençlerimizin gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla yıl boyunca çeşitli seminer, konferans, panel ve açık oturumlar düzenleyen Rumeli Gençlik Grubu, baharın gelmesini fırsat bilerek  ilk gezisini Kırklareli'nin eşsiz güzelliklerine sahip Yıldız Dağlarına ve  adeta Yıldız Dağlarında saklı kalmış bir hazine olan Dubnisa mağarasına düzenledi. Gençler; Doğa ile kucaklaştıkları bu etkinlikle, yaklaşmakta olan sınav öncesinde enerji ve moral depoladılar.

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon Hayır Çarşımız 'Kermesimizde' biraradaydık

Kermesimizden görüntüler...15/16/17 ve 18 Mayıs günlerinde daha önce sitemizde duyurusunu yaptığımız 'Hayır Çarşımızı' açtık. Geliri tamamen ihtiyaç sahibi fakir, yetim ve öğrenci kardeşlerimizin ihtiyaçlarında kullanılacak olan kermesimize; Gerek şehrimizden gerekse çevre il ve ilçelerden gelen ziyaretçilerimiz yaptıkları alışveriş ile hem ihtiyaçlarını karşıladılar hem de ihtiyaç sahibi olan kişilere ulaşmamıza vesile oldular.

 

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ

MehteranYol Göstericimiz, Fahr-i Kainat Önderimiz, Peygamberimiz Hz. Muhammedi nil Mustafa (S.A.V.) Efendimizin, bu dünyaya teşriflerinin yıl dönümü vesilesiyle her yıl Nisan ayının 3. Haftasında kutlanan 'Kutlu Doğum Haftası' Edirne ilimizde de tüm güne sığdırılan etkinlikler çerçevesinde kutlandı.

Kutlama programı münasebetiyle Edirne'mizdeki Gönüllü Kuruluşların bir araya gelerek oluşturduğu 'Edirne Gönüllüleri Platformunun' bu yıl düzenlediği etkinlikler,

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon FETİH KONFERANSI

 

Devamını oku...

 
Daha Fazla İçerik...
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sonraki > Son >>
Sayfa 6 - 9
Duyurular

EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI
2018 YILI 1. DÖNEM SOHBETÇİ LİSTESİ

Devamını oku...
 

 

 Edirne Mimar Sinan Vakfı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi program özeti için tıklayınız...

 

Uluslarası Öğrenciler Akademisi başvuru formu için tıklayınız...

 

YTB-EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI 2016

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER AKADEMİSİ

            Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’nın desteği ile Edirne Mimar Sinan Vakfının bu sene 3. cüsü düzenlediği Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi Edirne’de yükseköğrenim gören Uluslararası Öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel donanımlarının güçlendirilmesini, ilgi ve çalışma alanlarına ilişkin yeni olanakların sunulmasını hedefleyen bir eğitim programıdır. 

Devamını oku...
 

Copyright © 2009 Mimar Sinan Vakfı