Anasayfa Haber ve Duyurular Haberler “ÖNCE DİNLE”

PostHeaderIcon “ÖNCE DİNLE”

1
Vakfımız kurucusu Hasan Gümüş’ün yeni kitabı yayına hazır. İkinci dönem tekrar başlayan “İkindi Buluşmaları” programında konuşan Hasan Gümüş, önceki yıllarda Balkan Kültür Merkezinde seri halde verdiği “Mesnevi” derslerinden oluşan yeni kitabını “Önce Dinle” ismiyle basıma hazır hale getirdiğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde umre ziyaretinden döndüklerini hatırlatan Hasan Gümüş, görsel sunum eşliğinde yaptığı konuşmasında umre ziyareti ile ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirdi. Hasan Gümüş, umre ziyaretine katılanların yanı sıra çok sayıda dinleyicinin ilgiyle takip ettiği programda, asırlar önce binlerce kilometre uzaklıktan Edirne’yi müjdeleyen Peygamber Efendimize Edirneliler olarak salat ve selamlarını arz ettiklerini söyledi.

İkindi Buluşmaları programı her hafta pazar günü ikindi sonrası devam edecek.

1

Duyurular

EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI
2018 YILI 1. DÖNEM SOHBETÇİ LİSTESİ

Devamını oku...
 

 

 Edirne Mimar Sinan Vakfı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi program özeti için tıklayınız...

 

Uluslarası Öğrenciler Akademisi başvuru formu için tıklayınız...

 

YTB-EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI 2016

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER AKADEMİSİ

            Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’nın desteği ile Edirne Mimar Sinan Vakfının bu sene 3. cüsü düzenlediği Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi Edirne’de yükseköğrenim gören Uluslararası Öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel donanımlarının güçlendirilmesini, ilgi ve çalışma alanlarına ilişkin yeni olanakların sunulmasını hedefleyen bir eğitim programıdır. 

Devamını oku...
 

Copyright © 2009 Mimar Sinan Vakfı